...
Obec Němčany

Pronájem společenské místnosti a sálu KD

Sál

Sál je možné pronajmout pouze s přísálím.
V ceně pronájmu sálu a přísálí je zahrnuta standardní spotřeba energií a vody, stoly a židle, WC.

Podmínky pronájmu sálu a přísálí:

Pronájem je možné si sjednat maximálně 1 rok dopředu v rezervačním systému na stránkách obce. Po zadání rezervace bude termín ještě potvrzen pronajímatelem.
Doba pronájmu je počítána od 12.00 hodin v den pronájmu do druhého dne do 10.00 hodin.

V případě větších akcí (např. svatba) nebo specifických akcí (např. semináře, přednášky apod.) je možné domluvit s pronajímatelem individuální čas pronájmu.

Nájemce provede základní úklid všech užívaných prostor spočívající v úklidu nestandardního znečištění (sál, přísálí, WC), výzdoby, vlastního vybavení a odstranění všeho odpadu a materiálu nájemce.

V případě, že nebude proveden úklid nebo bude zřejmé poškození na pronajaté věci, propadá nájemci kauce.

Pronajímatel si vyhrazuje právo nejpozději 6 měsíců od smluveného termínu předmětného nájmu rezervaci zrušit ze zvlášť závažných důvodu.

Smlouva k nahlédnutí:
Nájemní smlouva sál včetně přísálí (160.64 kB)
Nájemní smlouva přísálí (160.09 kB)

Kontakt na pověřenou osobu:

Klára Matyášová, referent

Tel. číslo: 544 220 410

Ceník pronájmu:

Občané Němčan

Kauce

Sál včetně přísálí

2 500 Kč

5 000 Kč

Přísálí

2 000 Kč

4 000 Kč

1 000 Kč

Smuteční hostina

Individuální pronájem

300 Kč/hod

Přehled rezervací:

Rezervace KD - 2024 DUBEN Typ: PDF dokument, Velikost: 153.93 kB

REZERVACE

Kliknutím na rezervaci souhlasím s provoznim řádem.
Objednáním rezervace souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Do poznámky je třeba zadat obec trvalého pobytu.

Společenská místnost na hřišti

V ceně pronájmu společenské místnosti na hřišti je zahrnuta standardní spotřeba energií a vody, nábytek, vybavení kuchyňky (spotřebiče a nádobí), kávovar, výčep, televize, reproduktor, WC a využití přilehlé terasy.

Podmínky pronájmu:

Pronájem je možné si sjednat maximálně 1 rok dopředu v rezervačním systému na stránkách obce. Po zadání rezervace bude termín ještě potvrzen pronajímatelem.
Doba pronájmu je od 12.00 hodin v den pronájmu do druhého dne do 10.00 hodin. V případě větších akcí (např. svatba) nebo specifických akcí (např. semináře, přednášky apod.) je možné domluvit s pronajímatelem individuální čas pronájmu.
Nájemce provede běžný úklid všech užívaných prostor – umytí a uklizení použitého nádobí, umytí stolů, vysátí podlahy, umytí podlahy (společenská místnost, kuchyňka, WC), úklid WC. Odstranění vlastní výzdoby, vlastního vybavení, všeho odpadu a svého materiálu. Vymytí výčepu a kávovaru bude provádět výhradně pronajímatel.

Smlouva k nahlédnutí:
Nájemní smlouva společenská místnost na hřišti (188.43 kB)

Provozní řád:

Provozní řád společenské místnosti na hřišti (124.17 kB)

Pronajímané prostory
fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto

Kontakt na pověřenou osobu:

Klára Matyášová, referent

Tel. číslo: 544 220 410

Ceník pronájmu:

Občané Němčan

Kauce

Hřiště

2 500 Kč

5 000 Kč

REZERVACE

Kliknutím na rezervaci souhlasím s provoznim řádem.
Objednáním rezervace souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Do poznámky je třeba zadat obec trvalého pobytu.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Informace od nás